KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11086332
nr 1108 6332
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 136/310, signerad, -74, motivet: 20x54
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 maj 2017
kl 19:33:26
15/5 19:13:31
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén